Hakkımızda

Müessesimiz 1969 yılından beri hizmet vermektedir. BDM Grup inşaat tarafından 2021 yılında restorasyon yapılıp siz değerli müşterilerimize BDM GRUP ailesi olarak hizmetinize açılmıştır.

Denize sıfır mekanda muhteşem bir kahvaltı yada günbatımında keyifli bir akşam yemeği için Myndos Restaurant muhteşem bir tercih…

Günün en güzel saati, denize sıfır bir masa, dostlarla kadehlerin kalktığı unutulmaz anlar Tüm güzellikler için Myndos Restaurant’a bekleriz

Denizin ve toprağın cömertçe paylaştığı taze ürünleri, doğal tat ve dokuları bozulmadan, titiz dokunuşlarla yalın ancak iz bırakan
lezzetlere dönüştürmek; bu lezzetleri keyifli bir ambiyans ve güler yüzlü servis eşliğinde sunmak Myndos Restaurant’ın ana felsefesini oluşturur.

Her gün taze olarak alınan balıklarımız, taze olarak pişirilip, tabağınıza muhteşem yeşilliklerimiz ile özenle gelmektedir.

Sıcak ve şık ortamı, standartların üstünde hizmet kalitesi ve ince düşünülmüş detaylarıyla Myndos Restaurant size hep daha fazlasını vaat eder.

Aile ortamı oluşturulmuş bir restaurant olan mekanımızda ailenizle rahat ve huzurlu bir ortam geçirebilirsiniz. Yürüyerek de Myndos Adası’na gidebileceğiniz kadar yakın bir konumdadır. Sizlere güler yüzlü ve samimi bir hizmet vermekten gurur duyarız.

Call Now Button
×

Powered by WhatsApp Chat

× .